favicon

MALARSTWO

Malarstwo

galeria malarstwo

Odpowiednio dobrany, ręcznie malowany obraz  nada każdemu pomieszczeniu oryginalnego charakteru i podkreśli osobowość właściciela. W zależności od kolorystyki, kompozycji i tematu uruchomi wyobraźnię, skłoni do rozmyślań, wzbudzi emocje czy doda energii.  Może zadziałać energetycznie: pobudzić lub zrelaksować, sprawić, że przebywanie w danym wnętrzu będzie bardziej przyjemne. Jest intrygującym dekoratorskim dodatkiem, a jego posiadanie świadczy o dobrym guście i wysokiej kulturze. Kupując u mnie masz pewność, że dostaniesz obraz namalowany z pasją, owoc długoletniej fascynacji sztuką. Każdy obraz ma zamalowane boki, jest zawerniksowany, sygnowany i gotowy do zawieszenia. Jest namalowany na podobraziu bawełnianym lub lnianym. Na życzenie mogę go oprawić.

Jeśli chcesz zobaczyć jak będzie wyglądał mój obraz w twoim wnętrzu – wyślij zdjęcie pomieszczenia – dostaniesz wizualizację gratis!

Zobacz prace malarskie

Vedic Art

Obrazy malowane techniką Vedic Art są ilustracjami wedyjskich zasad, napisanych w poetycki sposób. Obrazy maluję farbami akrylowymi, używając często różnorodnych materiałów: koralików, brokatu, piórek, pasty strukturalnej, itp. W każdym staram się oddać charakter danej zasady w niepowtarzalny sposób: chlapię farbą, rozcieram ją, używam pędzli, szpachelki, dłoni, gąbek, szmatek, a nawet stóp do malowania. Dokumentuję w ten sposób spontaniczny proces tworzenia, nie wyczekując zamierzonego efektu. Obrazy malowane w ten sposób wprowadzają ruch i dynamikę w przestrzeń, dodają jej tajemnicy. Więcej o tej technice przeczytasz w zakładce Vedic Art.

Chcesz kupić obraz? Użyj formularza „Napisz do mnie” 

Obrazy wysyłam do 3 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty.  

Napisz do mnie

Pejzaże i inne

Pejzaże maluję głównie farbami olejnymi. Fascynują mnie krajobrazy mało naznaczone działalnością człowieka: łąki, lasy, pola, drogi.  Lubię przestrzeń i łagodne przejścia między kolorami. Fascynuje mnie moment przechodzenia z obszaru realizmu w abstrakcję. Moje pejzaże pomagają wprowadzić się w nastrój kontemplacyjny i pozwalają się zrelaksować, działają wyciszająco. Oprócz pejzaży maluję też kwiaty.

Chcesz kupić obraz? Użyj formularza „Napisz do mnie"

Obrazy na sprzedaż mają informację o cenie. Obrazy wysyłam do 3 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty.

Napisz do mnie