Witamy w Art sklepie

Jeśli tu jesteś to znaczy, że prawdopodobnie szukasz oryginalnego dodatku na ścianę do wystroju swojego mieszkania albo biura. W Art Sklepie znajdziesz obrazy przedstawiające pejzaż, martwą naturę, abstrakcję, makro (czyli zbliżenie detalu) albo kwiaty, które sprawią, że twoje pomieszczenie będzie wyglądało z klasą.

A konkretnie….

Wyobraź sobie swoje spojrzenie na ręcznie malowany obraz, w którym widać pasję. Wisi w twoim salonie albo np. sypialni. Odwiedzający cię goście z podziwem patrzą na ciekawą kompozycję, uspokajający krajobraz czy zawrotnie kolorową abstrakcję. Widać, że to coś, czego nie ma każdy i właścicielka ma wyrafinowany gust. To nie kolejna nudna foto – reprodukcja, którą każdy może kupić w wielkiej sieciówce, tylko ręcznie malowany dodatek.

A jak powstaje?
Maluję obrazy tradycyjnie na sztaludze, na płótnie bawełnianym albo lnianym, farbami olejnymi albo akrylowymi. Każdy z nich po ukończeniu pokrywam werniksem, czyli zabezpieczam specjalnym lakierem, który chroni przed kurzem i blaknięciem kolorów. Nie oprawiam ich, ponieważ w nowoczesnych galeriach również rezygnują z oprawy. Obrazy bez ram prezentują się w ciekawszy sposób, nic nie odciąga uwagi od przedstawionego tematu i nie powiększa niepotrzebnie rozmiarów.

Co teraz?

  1. Najpierw zadecyduj czy chcesz mieć obraz namalowany farbami olejnymi czy akrylowymi.
    Farby olejne były wykorzystywane już w dawnych czasach. Mają więcej pigmentu i są bardziej kryjące. Dzięki nim można uzyskać o wiele większą głębię niż w przypadku farb akrylowych. To rozwiązanie trwałe i skuteczne – taki obraz przetrwa lata.
    Farby akrylowe zostały wynalezione stosunkowo niedawno. Są rozpuszczalne w wodzie i bardziej przyjazne dla środowiska, ale mniej trwałe. Obrazy nimi malowane szybciej schną i ta technika nie jest tak wymagająca jak malarstwo olejami. Obrazy akrylowe mają mniejszą głębię niż obrazy olejne, ponieważ trudniej mieszać szybko schnące warstwy.
  2. Wybierz rodzaj obrazu: pionowy, poziomy czy kwadratowy.
  3. Kliknij w obraz i przeczytaj jego opis
  4. Jeśli się decydujesz – Kliknij: Zamawiam
  5. Jeśli chcesz obejrzeć obrazy posortowane według tematu – użyj wyszukiwarki w prawym górnym rogu strony i wpisz interesujący cię temat, np. pejzaż

A teraz…

Podejmij najlepszą dla siebie decyzję. Czy kupujesz unikalny przedmiot z duszą, ręcznie stworzony w jednym egzemplarzu, czy idziesz do sklepu i kupujesz dodatek, który już kupiła co najmniej setka osób.

Decyzja należy do ciebie.

„Obraz to okno na świat artysty. To przez niego artysta może spojrzeć na rzeczywistość, odczuć emocje, a potem przekazać je innym. Obraz jest jak klucz do ukrytych drzwi, prowadzący nas w nieznane krainy wyobraźni.”

Koniec

Koniec